תמונת מופע: לא משלנו

לא משלנו

תאטרון
אולם בית ציזילינג
שני, 10 מאי 2021 בשעה 20:00
מחיר 60 עד 80 ₪

פרטי ההצגה

לא משלנו

תיאטרון באר-שבע

שלאגר נולד, קולח, שנון ומצחיק.

מאת: רן דברת בימוי : רועי שגב דרמטורגיה: נגה אשכנזי תפאורה: זאב לוי תלבושות: אביה בש תאורה: זיו וולושין מוסיקה: נדב ויקינסקי משתתפים: גבי עמרני, מוטי גלעדי, דינה לימון, אבי פניני , שמעון כהן אורה מאירסון , אורן כהן, נעם ברמט , דני רועי שפירא, טל רוגצ'וב 

עמוס תבור, יושב ראש ארגון יוצאי הפלמ"ח, מגיע לביקור בבית אבות כדי לצלם את דיירי המקום לסרט דוקומנטרי על הפלמ"ח. כל דיירי המקום הנרגשים שירתו בפלמ"ח מלבד דייר אחד - קשיש תימני בשם סעדיה צברי, שעלה ארצה לאחר קום המדינה.
סעדיה פונה לעמוס בבקשה להצטלם גם כן לסרט כדי לספר בו על אמו, שהלכה לעולמה בדרך מתימן לישראל, אך עמוס מסרב לבקשה בבוז.
אלא שעד מהרה מגלה עמוס שהוא צריך סכום כסף נוסף על מנת להשלים את הצילומים. סעדיה מציע לו תשלום בתמורה להופעה בסרט, ועמוס כולל אותו בו ומשקר לדיירי המקום שסעדיה היה בפלמ"ח. מרגע זה, חייו הסולידיים של סעדיה עוברים טלטלה. הוא מקבל הזדמנות להיות מוצג בסרט כגיבור בתמורה לכספו - אם רק יצליח להמשיך לשקר.
מהביקורת:
"ההפקה החדשה מהתיאטרון הדרומי מציבה בחזית הבמה שלה את גדולי השחקנים שלנו וכולם, בלי יוצא מן הכלל היו מצוינים (כולל השחקנים הצעירים בתפקידי המשנה) ולכן שאפו גדול לכל אחד ואחת מכם, היה כזה כיף לראות אתכם עושים חיים ומשתוללים על הבמה." (ליבית אבן פז "מפרגנת" 11/02/2020)
"מושלם – מהרעיון הגאוני והכתיבה המבריקה.... עונג מוחלט, לרוץ, לטוס, להתמוגג ולחזור שוב. בראבו" (ירון פריד פברואר 2020)

 
יום שני, 10/05/2021, 20:00, משך ההצגה שעה וחצי (ללא הפסקה)

 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים